Güleser Tekstil
görsel
Üretim
Ana Sayfa / Üretim
Üretim
Dokuma
Fabrikamızın dokuma bölümünde iplik hazırlamadan, çözgü hazırlamaya, dokumadan, kalite kontrole kadar tüm işlemler kendi bünyemizde yapılmaktadır. Son model tezgahlarımızla aylık ortalama 400.000m üretim yapabilmekteyiz.

Bütün üretimimiz OEKO-TEX ve SEDEX standartlarında olup ISO 9001 sertifikamız bulunmaktadır.

Son teknoloji üretim tesisimizde maksimum 330cm ene kadar üretim yapmaktayız. 100% ketenden trevira cs e kadar farklı türlerdeki döşemelik kumaşlara 4000 farklı çözgü çeşitliliği ile yaklaşık 600 ton iplik stoğumuzla üretim yapmaktayız. Bütün kumaşlar özenle kontrol edilip dikkatle paketlenip sevkiyatlara hazırlanmaktadır.
Üretim
AR-GE
Ev tekstili trendleri sürekli bir değişim içindedir ve desen ve renkler bu konunun en önemli tamamlayıcısıdır. Firmamız tecrübeli tasarım ekibimizin çalışmalarıyla dünyadaki en önde gelen müşterilerimize gelecek dönemlerin trendlerini başarı ile sunmaktadır.

Güleser Tekstil 10 kişilik bir tasarım ekibi ile bütün yıl boyunca modadan ve doğadan aldığı etkileşimlerle gerek ev dekorasyonu gerekse değişken mimari ihtiyaçlara cevap verecek şekilde çözümler sunmaktadır.
Üretim
Fantezi İplik
İplik bölümü katlama ve büküm olmak uzere ikiye ayrılır.

Değişik incelikte ve kalınlıkta iplikler son model Lezzeni marka makineleriyle bükülebilir. İşletmemizde pamuk, keten, polyester, akrilik ve bunların karışımları 3000 farklı kalitede iplik depolanmaktadır.

Boyama prosesleri son model otomasyon sistemleriyle yönetilmekte ve boya makinelerine tüm kimyasallar ve boyalar otomatik olarak dozajlanmaktadır. İplik büküm kapasitesi 150 ton/ay olmakla beraber, iplik çekim, büküm, havatekstüre, fantazi büküm bulunmaktadır.
Üretim
Apre
Özel bitim işlemleri ve apreleme en güçlü olduğumuz alanlardandır. Bünyemizde bulunan çok özel makinalar ile yıllar içinde oluşan tecrübemizin sonucu olarak üretilen kumaşlarımız mükemmel kaliteye ulaşmaktadır.

En gelişmiş makinalarımızda 140 cm den 330 cm ye kadar her türlü kumaşa özel tuşe verebilmekteyiz. Bu işlemler esnasında kumaşlarımıza yanmazlık, anti-bakteriyel, kir/yağ/su iticilik özellikleri kazandırabilmekteyiz.
Üretim
Konfeksiyon
Konfeksiyonumuz 2001’den bugüne son moda ev tekstil ürünleri üretmektedir. Geliştirdiğimiz ürünlerimiz ev tekstiline olan tutkumuzu yansıtmakta ve son teknolojik yeniliklerin tutkuyla harmanlanmasıyla birlikte hem ülkemizin ve hem de dünyanın en önde gelen zincir mağazalarına çok özel ev tekstili ürünleri üretmekteyiz.

Güleser Tekstil olarak müşterilerimize yatak örtüleri, koltuk şalları, perdeler ve yastıklar olarak bütün ev tekstillerini büyük bir çeşitlilikle sunmaktayız.
Güleser Tekstil
EN
Artı iki